Nika lasijulkisivut
Nika lasijulkisivut

Yhteyshenkilöitä

Hallinto
Antti Kurvinen 
toimitusjohtaja
puh. 010 397 7710
antti.kurvinen@lasimies.fi

Projektimyynti, Etelä-Suomi
Manu Mutka
myyntijohtaja
puh. 010 397 7810
manu.mutka@nika.fi

Projektimyynti, Länsi-Suomi
Tuomo Asumus
myyntijohtaja
puh. 010 397 7707
tuomo.asumus@nika.fi

Jälleenmyynti- ja kuluttajakanavat
Jani Pirskanen
myyntijohtaja
puh. 010 397 7722
jani.pirskanen@nika.fi

Vienti, Export
Kari Kupiainen
vientijohtaja
puh. 010 397 7892
kari.kupiainen@nika.fi

Osto- ja myyntireskontrat
Jenni Hyvönen
jälleenmyyjien laskutus
puh. 010 397 7703
jenni.hyvonen@lasimies.fi

Anna Ahlbom
controller, konserni
puh. 010 397 7730
anna.ahlbom@lasimies.fi

 

Lasimies Oy valmistaa tarkkojen laatuvaatimuksien mukaiset NIKA® tuotteet Lahdessa sijaitsevalla tehtaallaan.

Tehdas / Pääkonttori
Lasimies Oy
Metallikatu 1
PL 50
15150 LAHTI

Etelä-Suomi
Lasimies Oy / NIKA®
Tatti 4
00760 HELSINKI

Länsi-Suomi
Lasimies Oy / NIKA®
Kimokatu 8
20380 TURKU

Vaihteemme on auki arkisin 8.00-16.00. Vaihde 010 397 7700

www.lasimies.fi