Yhteystiedot

Autamme sinua löytämään parhaan lasiratkaisun ja järkevimmän toteutuksen.

Asiantuntemuksemme on käytössäsi.

Lasimies Oy
Metallikatu 1 (PL 50)
15151 LAHTI
vaihde 010 397 7700
fax 010 397 7701
myynti@lasimies.fi

Tehtaamme on avoinna arkisin kello 8.00 – 16.00. Varaa henkilökohtainen tapaamisaika sähköpostitse osoitteesta myynti@lasimies.fi.

 

Myyntipalvelut

Nika parveke- ja terassilasituksien tarjouspyynnöt:
Manu Mutka
myyntijohtaja
puh. 010 397 7810
manu.mutka@nika.fi

Yhteyshenkilö/Lasimies
Merja Johansen
myyntipäällikkö
puh. 010 397 7718
merja.johansen@lasimies.fi

Voit lähettää kyselyt ja tilaukset myös suoraan osoitteeseen myynti@lasimies.fi 

Tuotantopalvelut

Hannu Anttila
Tuotantopäällikkö
puh. 010 397 7717
hannu.anttila@lasimies.fi

Juha Lahti
Tuotantojohtaja
puh. 010 397 7719
juha.lahti@lasimies.fi

Jani Riski
Ostaja
puh. 010 397 7723
jani.riski@lasimies.fi

Pekka Tirkkonen
Tuotepäällikkö, hankinta
puh. 010 397 7714
pekka.tirkkonen@lasimies.fi

Veli-Pekka Salminen
Tuotannon työnjohtaja (mm. toimitusaikakyselyt)
puh. 050 559 4518
velipekka.salminen@lasimies.fi

Toimistopalvelut

Anna Ahlbom
controller, konserni
puh. 010 397 7730
anna.ahlbom@lasimies.fi

Hanna Kurvinen (äitiysloman sijainen)
taloushallinto, myyntireskontra
puh. 0500 651 364
hanna.kurvinen@lasimies.fi

Meri Tirkkonen (äitiysloman sijainen)
Taloushallinto, ostoreskontra
puh. 010 397 7703
meri.tirkkonen@lasimies.fi

Hallinto

Antti Kurvinen
toimitusjohtaja
puh. 010 397 7710
antti.kurvinen@lasimies.fi

Logistiikka

Materiaalien lähetys ja vastaanotto

Billy Mardle
puh. 010 397 7706
lahettamo@lasimies.fi