Nika lasijulkisivut
Nika lasijulkisivut

Yhteyshenkilöitä

Toimitusjohtaja
Antti Kurvinen 
puh. 010 397 7710
antti.kurvinen@lasimies.fi

Operatiivinen johtaja
Anna Ahlbom
puh. 010 397 7730
anna.ahlbom@lasimies.fi

Jälleenmyynti- ja kuluttajakanavat
Jani Pirskanen
myyntijohtaja
puh. 010 397 7722
jani.pirskanen@nika.fi

Lasimies Oy/Lasimyynti sopimusasiakkaille
Merja Johansen
myyntipäällikkö
puh. 010 397 7718
merja.johansen@lasimies.fi

Osto- ja myyntireskontra
Jenni Holopainen
puh. 010 397 7703
jenni.holopainen@lasimies.fi

Palkanlaskenta
Hanna Kurvinen
puh. 0500 651 364
hanna.kurvinen@lasimies.fi

 

 

Lasimies Oy valmistaa tarkkojen laatuvaatimuksien mukaiset NIKA® tuotteet Lahdessa sijaitsevalla tehtaallaan.

Tehdas / Pääkonttori
Lasimies Oy
Metallikatu 1
PL 50
15150 LAHTI

Etelä-Suomi
Lasimies Oy / NIKA®
Tatti 4
00760 HELSINKI

Vaihteemme on auki arkisin 8.00-16.00. Vaihde 010 397 7700