Yhteystiedot

Autamme sinua löytämään parhaan lasiratkaisun ja järkevimmän toteutuksen.

Asiantuntemuksemme on käytössäsi.

Lasimies Oy
Metallikatu 1 (PL 50)
15151 LAHTI
vaihde 010 397 7700
fax 010 397 7701
myynti@lasimies.fi

Tehtaamme on avoinna arkisin kello 8.00 – 16.00. Varaa henkilökohtainen tapaamisaika sähköpostitse osoitteesta myynti@lasimies.fi.

 

Myyntipalvelut

NIKA® Jälleenmyynti:
Jani Pirskanen
myyntijohtaja
puh. 010 397 7722
jani.pirskanen@nika.fi

Lasimies / Lasimyynti sopimusasiakkaille
Merja Johansen
myyntipäällikkö
puh. 010 397 7718
merja.johansen@lasimies.fi

Voit lähettää lasimyynnin kyselyt ja tilaukset myös suoraan osoitteeseen myynti@lasimies.fi 

Huolto-, takuu- ja varaosakyselyt Pääkaupunkiseudulla osoitteeseen huolto@nika.fi tai puh. 050 559 3994.

Tuotantopalvelut

Hannu Anttila
Tuotantopäällikkö
puh. 010 397 7717
hannu.anttila@lasimies.fi

Juha Lahti
Tuotantojohtaja
puh. 010 397 7719
juha.lahti@lasimies.fi

Pekka Tirkkonen
Tuotepäällikkö, hankinta
puh. 010 397 7714
pekka.tirkkonen@lasimies.fi

Toimistopalvelut

Anna Ahlbom
operatiivinen johtaja / controller
puh. 010 397 7730
anna.ahlbom@lasimies.fi

Jenni Holopainen
taloushallinto, osto- ja myyntireskontra
puh. 010 397 7703
jenni.holopainen@lasimies.fi

Hanna Kurvinen
taloushallinto, palkanlaskenta
puh. 0500 651 364
hanna.kurvinen@lasimies.fi

 

Hallinto

Antti Kurvinen
toimitusjohtaja
puh. 010 397 7710
antti.kurvinen@lasimies.fi

Logistiikka

Materiaalien lähetys ja vastaanotto

Billy Mardle
puh. 010 397 7706
lahettamo@lasimies.fi