Nika lasijulkisivut
Nika lasijulkisivut

Yhteystiedot

Toimitusjohtaja
Antti Kurvinen 
puh. 010 397 7710
antti.kurvinen@nika.fi

Operatiivinen johtaja
Anna Ahlbom
puh. 010 397 7730
anna.ahlbom@lasimies.fi

Jälleenmyynti- ja kuluttajakanavat
Jani Pirskanen
myyntijohtaja
puh. 010 397 7722
jani.pirskanen@nika.fi

Osto- ja myyntireskontra
Jenni Holopainen
puh. 010 397 7703
jenni.holopainen@lasimies.fi

Kodin lasiratkaisut pääkaupunkiseudulla
Sara Lundberg
Myyntineuvottelija
puh. 050 559 3908
sara.lundberg@nika.fi

Huolto-, takuu- ja varaosapalvelut pääkaupunkiseudulla
Teijo Maaninka
puh. 050 559 3994
huolto@nika.fi

Nika Lasitus Oy
Valuraudankuja 3D
00700 HELSINKI

Vaihteemme on auki arkisin 8.00-16.00. Vaihde 010 397 7700

 

Laskutustiedot

Toivomme saavamme laskut ensisijaisesti sähköisessä muodossa.

Verkkolaskut:
Verkkolaskutusosoite: 0037 0968 4146
Operaattori: Maventa
Välittäjätunnus: 0037 2129 1126

Paperiset laskut:
Nika Lasitus Oy
Valuraudankuja 3D, 00700 Helsinki

 

Nika Lasitus Oy valmistaa tarkkojen laatuvaatimuksien mukaiset
NIKA® tuotteet Lahdessa sijaitsevalla tehtaallaan.