Yhteystiedot

Toimitusjohtaja
Antti Kurvinen 
puh. 010 397 7710
antti.kurvinen@nika.fi

Operatiivinen johtaja
Anna Ahlbom
puh. 010 397 7730
anna.ahlbom@nika.fi

Jälleenmyynti- ja kuluttajakanavat
tilaus@nika.fi
puh. 010 397 7800

Osto- ja myyntireskontra

Jenni Holopainen
puh. 050 559 4511
jenni.holopainen@nika.fi

Jenna Korhonen
(perhevapaalla)
jenna.korhonen@nika.fi

Huolto-, takuu- ja varaosapalvelut pääkaupunkiseudulla
Teijo Maaninka
puh. 050 559 3994
huolto@nika.fi

Kodin lasiratkaisut pääkaupunkiseudulla

Sara Lundberg
Tuotepäällikkö
puh. 050 559 3908
sara.lundberg@nika.fi

Toni Avikainen
Tuotepäällikkö/projektimyynti
puh. 050 559 3979
toni.avikainen@nika.fi

Nika Lasitus Oy
Valuraudankuja 3D
00700 HELSINKI

Vaihteemme on auki arkisin 8.00-15.00. Vaihde 010 397 7800

Laskutustiedot

Toivomme saavamme laskut ensisijaisesti sähköisessä muodossa.

Verkkolaskut:
Verkkolaskutusosoite: 0037 0968 4146
Operaattori: Maventa
Välittäjätunnus: 0037 2129 1126

Paperiset laskut:
Nika Lasitus Oy
Valuraudankuja 3D, 00700 Helsinki

Nika Lasitus Oy valmistaa tarkkojen laatuvaatimuksien mukaiset
NIKA® tuotteet Lahdessa sijaitsevalla tehtaallaan.